Ove Carlsson akryl

Ove Carlsson akryl
Ove Carlsson akryl
Ove Carlsson akryl
Ove Carlsson akryl

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OVE CARLSON (född 1950): "Midnight Hour", signerad a tergo Ove Carlson, akryl på duk, ca 70x70 cm, oramad

Repor

438491

2017-02-07