Gunheim oljemålning

Gunheim oljemålning
Gunheim oljemålning
Gunheim oljemålning
Gunheim oljemålning
Gunheim oljemålning
Gunheim oljemålning

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNHEIM HALVORTORSTENSEN (1909-1977): "Grinisvarten med föl och hoppor", signerad Gunheim, olja på duk, 60x92 cm

438495

2017-02-07