Ingrid Ruin oljemålning

Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning
Ingrid Ruin oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGRID RUIN (1881-1956): Kulla, signerad I Ruin, olja på duk, 54 x 44 cm

Duk med tryckmärke, mindre hål i marginalerna, smärre repor

438497

2017-02-07