Oscar Lycke oljemålning

Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning
Oscar Lycke oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OSCAR LYCKE (1877-1927): Motiv från Norrland, signerad Osc Lycke, olja på duk, ca 32x48 cm

438502

2017-02-07