Erco Leuchten takplafond

Erco Leuchten takplafond
Erco Leuchten takplafond
Erco Leuchten takplafond
Erco Leuchten takplafond

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERCO LEUCHTEN, takarmatur, 1940-tal, i mässing och bakelit, rund skärm med bladmönster, diameter ca 50 cm

Visst slitage, bakelitfäste med mindre skador

438515

2017-02-07