Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
INSTRUMENTVAGN, 1900-talet första hälft, märkt Kifa Stockholm, kromad metall och glas, totalhöjd ca 108, 100x40 cm
En glasskiva med nagg, torkade hjulgummin, slitage
438546
2017-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här