Soffbord design Kari Asikainen
Valmis
2017-02-07
438547
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KARI ASIKAINEN, soffbord, Artek, 1900-talets andra hälft, höjd ca 54, 80x80 cm
Bruksslitage