Hans Osvald Larsson oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

HANS OSVALD LARSSON (1915-1973): Stilleben med blommor i vas, signerad HOL (Hans Osvald Larsson), olja på pannå, 19x26 cm

438557

2017-02-10