Albin Amelin akvarell Färg och Form

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

ALBIN AMELIN (1902-1975): Stilleben, signerad och daterad Amelin -34, blandteknik på papper, 61x41cm.

438564

2017-02-17