Vera Nilsson Färg och Form

Vera Nilsson Färg och Form
Vera Nilsson Färg och Form
Vera Nilsson Färg och Form
Vera Nilsson Färg och Form
Vera Nilsson Färg och Form
Vera Nilsson Färg och Form

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): "Fiskslakt", signerad VN, olja på duk, 34X43 cm

438566

2017-02-17