Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
VERA NILSSON (1888-1979): "Fiskslakt", signerad VN, olja på duk, 34X43 cm
438566
2017-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här