Harald Lindberg oljemålning Rumshamn
2017-02-10
438570
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): "Ekan vid rumshamnsbryggan", signerad Harald Lindberg, olja på pannå, ca 35x26 cm