Rudolf Persson Slussen 1928 gouache

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RUDOLF PERSSON, (1899-1975): "Slussen", signerad och daterad Rudolf Persson 1929, gouache, 26x35 cm

438577

2017-02-10