Axel Törneman oljemålning

Axel Törneman oljemålning
Axel Törneman oljemålning
Axel Törneman oljemålning
Axel Törneman oljemålning

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AXEL TÖRNEMAN (1880-1925): "Tvätterskor", signerad och daterad Axel. Törneman, olja på pannå, 21x27 cm

438583

2017-02-10