Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORG LINDSTRÖM (1912-2005): Motiv vid Hötorget, Stockholm, signerad och daterad Georg Lindström -53, olja på pannå, ca 54x65 cm
438584
2017-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här