Axel Kargel Öland 1948 oljemålning

Klubbat för:

24 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

AXEL KARGEL (1896-1971): Landskap, Öland, signerad A Kargel 1948, olja på duk på pannå, 34x43 cm

438585

2017-02-10