F & Goebel babydocka

F & Goebel babydocka
F & Goebel babydocka
F & Goebel babydocka
F & Goebel babydocka
F & Goebel babydocka
F & Goebel babydocka

Klubbat för:

400 SEK

1 000 SEK

F & W GOEBEL BISKVI BABYDOCKA, 1910-20-tal, huvud märkt "GW under krona, B5-4 3/4, Germany", öppen mun med 2 tänder, fasta blå ögon, blond syntetperuk, femdelad babykropp i massa, klädd i vit spetskänning, längd ca 40 cm

Ögon fastsatta senare, senare peruk, löst strängad, kroppen med skador

438611

2017-02-07