Ilka Pärni

Ilka Pärni
Ilka Pärni
Ilka Pärni
Ilka Pärni
Ilka Pärni
Ilka Pärni

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ILKA PÄRNI (född 1959): Komposition, signerad och daterad I. Pärni 2008, färglitografi, numrerad 116/285, ca 60x10,5 cm

438621

2017-02-07