Roland Svensson gouache

Roland Svensson gouache
Roland Svensson gouache
Roland Svensson gouache
Roland Svensson gouache

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003) Motiv med segelbåtar, "Skiss för frimärke" signerad och daterad Roland S. 1969, gouache på papper, 20x15 cm

438641

2017-02-11