Seton Ekolsund Suecia Antiqua

Seton Ekolsund Suecia Antiqua
Seton Ekolsund Suecia Antiqua
Seton Ekolsund Suecia Antiqua
Seton Ekolsund Suecia Antiqua
Seton Ekolsund Suecia Antiqua
Seton Ekolsund Suecia Antiqua
Seton Ekolsund Suecia Antiqua
Seton Ekolsund Suecia Antiqua
Seton Ekolsund Suecia Antiqua
Seton Ekolsund Suecia Antiqua

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUECIA ANTIQUA, Erik Dahlberg, del I, någon av utgåvorna från slutet av 1800- eller början av 1900-talet (inga angivelser om utgivare), fotomekaniska tryck efter etsningar, samtida skinnband med guldsnitt och försänkt dekor på pärmarna.

Namnpåskrift, slitage, fuktfläckar. Ej genomgången.

438649

2017-02-15