J von Konow Stockholm Strandvägen

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JÜRGEN VON KONOW (1915-1959):
Strandvägen, Stockholm, signerad v. Konow, 1946, olja på pannå, 36x23 cm

438682

2017-02-11