Henri Matisse

Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse
Henri Matisse

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENRI MATISSE (1869-1954): efter, "Portrait", signerad i trycket -35, färglitografi från 1939, ca 32x23 cm

438693

2017-02-08