Karin Fryxell akvarell

Karin Fryxell akvarell
Karin Fryxell akvarell
Karin Fryxell akvarell
Karin Fryxell akvarell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARIN FRYXELL (1911-2003): Fullmåne, signerad Karin Fryxell, akvarell, 35x29 cm

438710

2017-02-11