Klubbat för:
26 000 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Nattbris, skiss för lito", signerad Roland S, akvarell, ca 26x39 cm
Zustandsbeschreibung
438716
2017-02-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner