Henning Mankell etsningar

Henning Mankell etsningar
Henning Mankell etsningar
Henning Mankell etsningar
Henning Mankell etsningar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JACQUES CALLOT (1952-1635): ur Les misères et les malheures de la guerre, etsningar, cirka 18,5x9 cm, oramade

Proveniens: Henning Mankell

438729

2017-02-26