Byrå 1950/60-tal

Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal
Byrå 1950/60-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, 1950/60-tal, 4-lådig, teakfaner, delvis bemålad, höjd ca 86, 75x38 cm

Senare bemålad, nyckel saknas, märre slitage

438756

2017-02-08