Vitrinskåp
2017-02-08
438773
| Klubbat belopp | 8 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VITRINSKÅP, 1900-talets andra hälft, rokokostil, höjd ca 175, 68x35 cm, nyckel finns
Hyllplan saknas, färgbortfall, skador, senare bemålning