Pottskåp 1900-tal gustaviansk stil

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

POTTSKÅP, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets början, fanérade i furu, kannelerade dörrar, höjd 68, 41x33 cm

Ytskador och slitage

438779

2017-02-08