Harald Fredriksson oljemålning
Valmis
2017-02-11
438791
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
HARALD FREDRIKSSON (1902-1973): Interiör, signerad, olja på duk, 46x38 cm
Smärre tryckskador