Hjalmar Grahn oljemålning 1937 Färg och Form

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HJALMAR GRAHN (1882-1949): "Gumman", signerad och daterad Hj Grahn -37 olja på duk, ca 97x80 cm

438803

2017-02-17