Edvard Westman oljemålning

Edvard Westman oljemålning
Edvard Westman oljemålning
Edvard Westman oljemålning
Edvard Westman oljemålning
Edvard Westman oljemålning
Edvard Westman oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

EDVARD WESTMAN,(1865-1917): "Långviksskär 1886" signerad Edv Westman, olja på duk, 40x58 cm

Krackelyr

438813

2017-02-08