Seton Ekolsund Mikromosaik
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MIKROMOSAIK i form av brevpress, motiv med blommor, tidigt 1900-tal, glas, den omgivande glittriga delen är i sk aventuringlas, 8,5 x 7 x 1,3 cm.
Några nagg, smärre slitage.
438815
2017-02-15