Seton Ekolsund Mikromosaik

Seton Ekolsund Mikromosaik
Seton Ekolsund Mikromosaik
Seton Ekolsund Mikromosaik
Seton Ekolsund Mikromosaik
Seton Ekolsund Mikromosaik
Seton Ekolsund Mikromosaik
Seton Ekolsund Mikromosaik
Seton Ekolsund Mikromosaik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKROMOSAIK i form av brevpress, motiv med blommor, tidigt 1900-tal, glas, den omgivande glittriga delen är i sk aventuringlas, 8,5 x 7 x 1,3 cm.

Några nagg, smärre slitage.

438815

2017-02-15