Jürgen von Konow Stockholm 1942 oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JÜRGEN VON KONOW (1914-59): Håvfiskare vid Strömparterren, signerad och daterad v. Konow 1942, olja på pannå, 58x73 cm

438825

2017-02-11