Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HJALMAR GRAHN (1882-1949) "Vita tak", signerad Hj Grahn, olja på duk, 117x89 cm,
UTSTÄLLD: Färg och Forms Jubileumsutställning 1942, No 2 (etikett)
438827
2017-02-17
Gör en kostnadsfri värdering här