Hjalmar Grahn Färg och Form

Hjalmar Grahn  Färg och Form
Hjalmar Grahn  Färg och Form
Hjalmar Grahn  Färg och Form
Hjalmar Grahn  Färg och Form
Hjalmar Grahn  Färg och Form
Hjalmar Grahn  Färg och Form

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

HJALMAR GRAHN (1882-1949) "Vita tak", signerad Hj Grahn, olja på duk, 117x89 cm,

UTSTÄLLD: Färg och Forms Jubileumsutställning 1942, No 2 (etikett)

438827

2017-02-17