Lars Bertle oljemålning

Lars Bertle oljemålning
Lars Bertle oljemålning
Lars Bertle oljemålning
Lars Bertle oljemålning
Lars Bertle oljemålning
Lars Bertle oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

1 000 SEK

LARS BERTLE (född 1925): "Landskap", signerad Bertle, a tergo daterad 1962, olja på duk, 29x37 cm

438829

2017-02-08