Olle Hjortzberg olja

Olle Hjortzberg olja
Olle Hjortzberg olja
Olle Hjortzberg olja
Olle Hjortzberg olja
Olle Hjortzberg olja
Olle Hjortzberg olja

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Nakenmodell, monogramsignerad OH Rom, olja på duk, 80x40 cm

Krackeleringar

438833

2017-02-09