Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FAT, barock, 1700-talets första hälft, London, brätte med ägarmonogram, diameter ca 52 cm

Slitage, repor, mindre bristningar, hål upptagna för vägghängning

438834

2017-02-08