Harald Lindberg Slussen

Harald Lindberg Slussen
Harald Lindberg Slussen
Harald Lindberg Slussen
Harald Lindberg Slussen

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

HARALD LINDBERG (1904-1976): Utskit från Slussen mot skeppsholmen, signerade Harald Lindberg, olja på pannå, ca 73x92 cm

438838

2017-02-11