Torsten Hult oljemålning

Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning
Torsten Hult oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

TORSTEN HULT (född 1922): Komposition, signerad Hult, a tergo daterad 1957, olja på duk, 65x54 cm

438839

2017-02-08