Fritz Lindström

Fritz Lindström
Fritz Lindström
Fritz Lindström
Fritz Lindström
Fritz Lindström
Fritz Lindström

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

FRITZ LINDSTRÖM (1874-1962): Vinterlandskap med björkar, signerad och daterad Fritz Lindström -24, olja på pannå, ca 81x66 cm

438841

2017-02-11