Veronica Keerdoja oljemålning

Veronica Keerdoja oljemålning
Veronica Keerdoja oljemålning
Veronica Keerdoja oljemålning
Veronica Keerdoja oljemålning
Veronica Keerdoja oljemålning
Veronica Keerdoja oljemålning

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VERONICA KEERDOJA, blommor i vas, olja på duk, signerad V. Keerdoja -1953, ca 55x46 cm

Ram med skada

438856

2017-02-08