Paul Piltz oljemålning

Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning
Paul Piltz oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL PILTZ (1898-1973): Landskap, signerad och daterad 35, olja på duk, 65x56 cm

438869

2017-02-11