Seton Ekolsund Francis Nicholson
Klubbat för:
52 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRANCIS NICHOLSON (1753-1844): Motiv med golfspelare mot vy av Edinburgh castle i bakgrunden, akvarell, signerad F Nicholson 1794, bildytans mått 30x41,5 cm
Möjligen gulnader
438871
2017-02-15