Seton Ekolsund Francis Nicholson

Klubbat för:

52 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANCIS NICHOLSON (1753-1844): Motiv med golfspelare mot vy av Edinburgh castle i bakgrunden, akvarell, signerad F Nicholson 1794, bildytans mått 30x41,5 cm

Möjligen gulnader

438871

2017-02-15