Hjalmar Grahn Färg och Form

Hjalmar Grahn Färg och Form
Hjalmar Grahn Färg och Form
Hjalmar Grahn Färg och Form
Hjalmar Grahn Färg och Form

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HJALMAR GRAHN (1882-1949): Takåsar, signerad och daterad Hj Grahn 35, olja på pannå, 50x62 cm

438874

2017-02-17