Saltkar sterlingsilver London 1769

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAVID och ROBERT HENNELL I, saltkar, 1 par, sterlingsilver, med blå slipad glasinsats, genombruten dekor, vågigt brätte, stämplade London 1769, höjd 5, 9x7 cm, udda skedar medföljer

En insats med nagg

438893

2017-02-08