Saltkar sterlingsilver London 1769
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DAVID och ROBERT HENNELL I, saltkar, 1 par, sterlingsilver, med blå slipad glasinsats, genombruten dekor, vågigt brätte, stämplade London 1769, höjd 5, 9x7 cm, udda skedar medföljer
En insats med nagg
438893
2017-02-08