Carl Luthander

Carl Luthander
Carl Luthander
Carl Luthander
Carl Luthander
Carl Luthander
Carl Luthander

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

CARL LUTHANDER (1879-1967): ´´Utskikt från Högalid´´, signerad Luthander, olja på duk, ca 55x50 cm

Zustandsbeschreibung

438894

2017-02-11