Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
CARL LUTHANDER (1879-1967): ´´Utskikt från Högalid´´, signerad Luthander, olja på duk, ca 55x50 cm
Zustandsbeschreibung
438894
2017-02-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner