Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JOHN CONSTABLE, hans art (1800-tal): Landskap med dramatiska skyar, olja på duk uppsatt på pannå, ca 21x30 cm.
438898
2017-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här