John Constable hans art

John Constable hans art
John Constable hans art

Klubbat för:

10 000 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

JOHN CONSTABLE, hans art (1800-tal): Landskap med dramatiska skyar, olja på duk uppsatt på pannå, ca 21x30 cm.

Zustandsbeschreibung

438898

2017-02-08