Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ERIK LÖFMAN, punschmuggar, 17 st, silver, 1970-talets mitt, hamrad yta, invändigt förgyllda, höjd ca 3,5, totalvikt ca 730 g
438924
2017-02-08
Gör en kostnadsfri värdering här