Erik Löfman punschmuggar silver

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ERIK LÖFMAN, punschmuggar, 17 st, silver, 1970-talets mitt, hamrad yta, invändigt förgyllda, höjd ca 3,5, totalvikt ca 730 g

438924

2017-02-08