Vällingklocka

Vällingklocka
Vällingklocka
Vällingklocka
Vällingklocka

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄLLINGKLOCKA, 2 st, 1900-talets början, mässing, höjd 17 -22 cm

Smärre slitage

438943

2017-02-08