Konsolur boullearbete Paris
Klubbat för:
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KONSOLUR, 1800-talets senare del, Louis XV-stil, boullearbete, dekor i brons och mässing, urverket märkt Duval Paris, höjd med konsol 128 cm, pendel, 2 nycklar finns
Skador, färgbortfall, lagningar
438969
2017-02-08