Konsolur boullearbete Paris

Konsolur  boullearbete Paris
Konsolur  boullearbete Paris
Konsolur  boullearbete Paris
Konsolur  boullearbete Paris
Konsolur  boullearbete Paris
Konsolur  boullearbete Paris
Konsolur  boullearbete Paris
Konsolur  boullearbete Paris
Konsolur  boullearbete Paris
Konsolur  boullearbete Paris
Konsolur  boullearbete Paris
Konsolur  boullearbete Paris
Konsolur  boullearbete Paris
Konsolur  boullearbete Paris

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KONSOLUR, 1800-talets senare del, Louis XV-stil, boullearbete, dekor i brons och mässing, urverket märkt Duval Paris, höjd med konsol 128 cm, pendel, 2 nycklar finns

Skador, färgbortfall, lagningar

438969

2017-02-08